DEMO TALEP
KHAN - BUSINESS INTELLIGENCE SOFTWARE
Tr

ÇÖZÜMLERİMİZ İş Zekası ve Raporlama

Satış Performans

Rokh iş zekası Çözümleri, satış öngörüleri planlarının güncel takibinin ve otomatik hesaplamaların yapılmasına yardımcı olarak sizin tanımladığınız özel kurallara dayalı doğru tahminlerde bulunmanızı sağlar. Rokh iş zekası dashboardu, tüm yönetim ekibinize güncel bilgiler sağlayan merkezi bir web portalıdır. Bu sayede yönetimdeki herkesin, istediği herhangi bir zamanda sisteme giriş yaparak son satış performanslarını görselleştirilmiş bir şekilde tabletlerinden ya da akıllı telefonlarından hızlı bir şekilde görüntülemelerini sağlar. Rokh iş zekası dashboardları aynı zamanda, yönetim kurulu üyelerine belli aralıklarda e-posta gönderimi de gerçekleştirmektedir. Bu sayede idaredeki herkesi sisteme giriş yapmalarına gerek kalmadan son satış ve pazarlama datalarıyla bilgilendirir.

Devamını Oku
Mali Raporlama

Rokh iş zekası çözümleri ile interaktif dashboardlar ile mali raporlarınızı renklendirerek, dikkat çekmek istediğiniz noktaları görselleştirebilirsiniz. Yöneticilerinize finansal tablolarınızı renksiz, düz bir şekilde sunmak yerine, merkezi erişim sağlayarak; web tabanlı portallar aracılığıyla görüntülemek istedikleri iş ölçümlerini ve bunları istekleri doğrultusunda seçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Rokh iş zekası raporlama sistemine doğrudan bağlanabilir ve raporlamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku
Risk Analizi

Rokh iş zekası görselleştirilmiş dashboarları, finansal piyasaların, kredi piyasalarının ya da genel faaliyetlerin risk analizlerini ve yapmanıza yardımcı olur. Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisi ve uzman ekibi, şirketinizin geleceği için hazır olduğunuzdan emin olabilmek için stres testlerinden ve ‘Olursa Ne Olur?’ modellerinden yararlanarak sonuç tahminleri ve analizleri yapmanızı sağlar.

Devamını Oku
Verimliliği Artırma

Çalışan memnuniyeti ölçümlerini bir araya getiren ve analiz eden kurumsal karneler, işyerinizdeki zorlukları belirlemek için karar vericilere anonim veriler sunar. Rokh iş zekası çözümleri sayesinde yapabileceğiniz bu ölçümlerin trend analizi, şirket politikasındaki ve çalışanlar üzerindeki kültürel etkenlerin değişimine dair fikir sahibi olmanızı ve çalışan memnuniyesizliğini önlemenizi sağlar.

Devamını Oku
Kariyer Yönetimi

Güvenli kurum içi ağ siteleri, çalışanlarınızın kariyer büyümlerini izleyebilecekleri ve ilerletebilecekleri şahsi dashboardlarını diledikleri zaman ziyaret etmelerini sağlar. Yöneticiler Rokh iş zekası görselleştirilmiş dashboardlarını kullanarak, tutarlılığı sağlayabilir ve bununla birlikte işe özgü talimatlar, yönetici strateji hedefleri, kişisel gelişim planlama (PDP) oturumlarında tanımlı olan kişisel gelişim hedefleri gibi daha birçok değerli performans ölçümleriyle çalışanlarına performansa dayalı fayda getirebilirler.

Devamını Oku
Başarı Planlaması

Hemen hemen her organizasyondaa şirketin düzgü operasyonları yürütmesi için kritik öneme sahip çalışanlar vardır. Rokh iş zekası çözümlerinin sizlere sunduğu analitik kadranı kullanarak, yaşanılan deneyimleri, istihdamı,çalışanlarınızın sizin şirketinizle geçirdikleri süreleri, memnuniyeti, iş rolü ve akran değerlendirme puanlarını inceleyebilir; bu sayede ekibinizin güçlü ve zayıf yönlerini görselleştirerek tespit edebilirsiniz.

Devamını Oku
İşgücü Yönetimi

Rokh iş zekası analitik dashboardları sayesinde, devamsızlıklar, seyahat ve harcamalar, fazla mesai, bordro, yararlar, hisse senedi opsiyonları, güvenilir olan teşvikler, kullanıcı kimlik doğrulama çerçevesi gibi tüm çalışanlarınızın verilerini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Yöneticiler ve İnsan Kaynakları ekibi bu verileri kullanarak, çok daha iyi bir şekilde maaş ve faydaları üzerine müzakere edebilir, çalışanlarınızın programlarını daha verimli bir biçimde hazırlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Liderlik Gelişimi

Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisine sahip dashboardlar, çalışanlarınızı eğiten ve aynı zamanda ödüllendiren liderlik gelişimi programlarınızda bir fark yaratmanızı sağlar. Bu dashboardlar sayesinde, çalışanlarınızın liderlik gelişimi ve kişisel gelişim programlarında harcadıkları saat sayısına, inovasyon için verilen ödüllere ve danışmanlık hizmeti için harcanan zamana bağlı olarak yönetici performansının takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Performans Analizi

Rokh iş zekası görselleştirilmiş dahsboardları, web site trafiğinin, Müşteri Yaratma Maliyetinin (CPL), müşteri hacminin ve benzer kampanya spesifik performans ölçümlerinin güncel bir şekilde takiplerini yaparak hagi kampanyaların daha etkili olduğunu görmenize yardımcı olur. Rokh iş zekası çözümlerinin sunduğu stratejik dashboardlar üzerinden yapabileceğiniz kantitatif (nicel) analizler, reklam, bültenler, promosyonlar ve üretilen potansiyelin kalite & hacmine sahip diğer pazarlama faaliyetlerinin yarattığı etkileri ölçümlemenizi sağlar.

Devamını Oku
Kategori Analizi

Kategori analizi yapmak, yeni bir ürün ya da hizmet için talep, risk ve büyüme potansiyelini anlamanıza yardımcı olur. Yeni bir ürün hattı başlatıyorsunuz, küresel pazarlara genişliyorsunuz ya da yeni bir müşteri segmenti peşinde koşuyor olabilirsiniz: Rokh iş zekası interaktif dashboardları, daha az direnç gösteren seçenekleri karşınıza çıkarabilir. Haritalar, kanıta dayalı kararlar verebilmeniz için bölgesel verileri hızlı bir şekilde görselleştirmenizi ve analiz etmenizi sağlar. Ve bu dashboardlar, müşteri anket verileri, piyasa koşulları, demografik ve diğer faktörlere bağlı olarak talepler üzerinde doğru tahminler geliştirmenize yardımcı olur.

Devamını Oku
Rekabetçi Zeka

Rakiplerinizin kendi müşterilerinin nasıl ilgilerini çektiğini, onları nasıl elde tuttuklarını ve de kaybettiklerini anlamak ve bunu kendi şirketiniz için içselleştirmek, pazarlama mesajınızın gereken yerlere iletilmesini, Yatırım Getirisinin ve reklamınızın etki alanlarının artmasını sağlayan ayırt edici niteliklere sahip olmanızı kolaylaştırır. Rokh iş zekası performans dashboardları, endüstri liderlerine karşı performans ölçümlerinizi karşılaştırmanızı sağlar. Siz de bu sayede doğru ve etkin bir şekilde ilerleyişinizi ölçebilirsiniz.

Devamını Oku
Segmentasyon Analizi

Etkili mesajlar, öncelikle müşterilerinizin kim olduğunu anlamakla başlar. Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisine sahip olan analitik dashboardları, direk olarak müşteri anketlerinize, web sitesi trafiğine ve satış Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) verilerine bağlanmanızı sağlayarak değişik bakış açılarına ve analizlere sahip olabilirsiniz. Müşteri tabanlı segmentasyon analizi, son derece etkili reklam ve materyali oluşturmak için olanak sağlar. Müşterilerinizin ürünün ya da hizmetin önem sırasına göre sıralayabileceği birleşik analiz, mesajlarınıza daha da fazla odaklanmanızı sağlar.

Devamını Oku
Satış öngörüleri Analizi

Rokh iş zekası satış dashboardları, satıcılar tarafından belirtilen zaman periyodunda en güncel satış öngörüleri analizini gerçekleştirmek için direk olarak Müşteri İlişkileri Yönetiminizle (CRM) ilişkilendirilebilir. Satın alma desenleri, değer tartımları ve beklenen satın alma tarihine göre müşterilerinizi aşamalara ayırmak, tutarlı ve objektif satış tahminlerinde bulunmanızı sağlar.

Devamını Oku
Pazarlama İletişimi

Rokh iş zekası çözümleri, satış ve pazarlama departmanlarınızın etkili bir şekilde iletişimde ve etkileşimde bulunmalarını sağlayan işbirlikçi araçlara sahiptir. Rokh iş zekası görselleştirilmiş dashboardları, satış miktarları ya da hangi kampanyaların işe yaradığını belirlemenizi sağlayan geri bildirimlere karşı pazarlama kampanyalarınızı izlemenize yardımcı olur. Bu sayede satış ve pazarlama ekiplerinizin hiç zaman kaybetmeden, direk olarak dashboardlar üzerinden sonuçları tartışmalarına olanak sağlar.

Devamını Oku
Satış Performansı

Rokh iş zekası interaktif dashboardları, satış müdürlerine, çeşitli boyutlarda performans değerlendirmesi ve takibi yapmalarının yanı sıra yaptıkları satışların neden sadece bir bölgede artış gösterdiğini diğer bölgelerde ise azaldığını anlamalarına yardımcı olur. Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve satış verilerini bir arada analiz etmek, satış faaliyetlerinizin elde edilen sonuçlarla ilişkili olmasını sağlar.

Devamını Oku
Müşteri İhtiyaçlarını Anlamak

Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisini kullanan dashboardları, müşteri anket verilerini, piyasa araştırma sonuçlarını hızlı ve görsel bir şekilde analiz etmenizi; aynı zamanda rekabet analizini doğru bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece, ürün ve hizmetlerinizin piyasa içerisinde ne konumda olduklarını, müşteriler için ne derece kabul edilebilir olduklarını anlamanızı ve daha iyi teklifler oluşturmak için fırsatlar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku
Dengeli Kurumsal Karne

Dengeli bir kurumsal karne, Rokh iş zekası çözümlerinin şirketinizi belli bir düzene sokması ve hizaya getirmesi için en verimli yollardan birisidir. Yönetici vizyonunu yansıtan şirket çapında ölçümlerin tutarlılığı, yöneticiler için en önemli faktörlerden biridir. Rokh iş zekası çözümleri sayesinde görüntüleyebileceğiniz performans sonuçları, değişimlerin hızlıca gerçekleşmesi adına teşvike dayalı ödemeler için kullanılabilir. Rokh iş zekası esnek raporlama çözümleri, kurumsal karnenizde ölçülebilir Yatırım Getirisini (ROI) görsel bir şekilde görüntüleyebilmeniz için gereken teknolojiyi ve hizmeti sunmaktadır.

Devamını Oku
Mali Raporlama

Rokh iş zekası çözümleri ile interaktif dashboardlar ile mali raporlarınızı renklendirerek, dikkat çekmek istediğiniz noktaları görselleştirebilirsiniz. Yöneticilerinize finansal tablolarınızı renksiz, düz bir şekilde sunmak yerine, merkezi erişim sağlayarak; web tabanlı portallar aracılığıyla görüntülemek istedikleri iş ölçümlerini ve bunları istekleri doğrultusunda seçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Rokh iş zekası raporlama sistemine doğrudan bağlanmak için dashboardları kurabilir ve entegre edilmiş, kolay kullanılabilir Çevrimiçi Analitik İşleme (OLAP) istemcisi ile birlikte güçlü analitik erişimi sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Satış & Pazarlama Performansı

Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisini kullanan çözümleri, satış öngörüleri planlarının, aylık tahmilerin ve pazarlama projelerinin takibi adına özelleştirilmiş dashboardlar aracılığıyla tüm yönetim kurulu üyelerini güncel olarak bilgilendirir. Rokh iş zekası dashboardları, iç yönetimden haberdar olmanızı sağlayan ve herhangi bir anda giriş yaparak son gelişmeleri takip edebileceğiniz merkezi bir web portalıdır. Rokh iş zekası dashboardları aynı zamanda, yönetim kurulu üyelerine belli aralıklarda e-posta gönderimi de gerçekleştirmektedir. Bu sayede idaredeki herkesi sisteme giriş yapmalarına gerek kalmadan son satış ve pazarlama datalarıyla bilgilendirir.

Devamını Oku
Çağrı Merkezi Performansı

Gerçek zamanlı Rokh iş zekası dashboardlarını, müşteri hizmetleri departmanınıza uyarlayarak, bekleme süresi, sırada bekleyen müşteriler, mevcut temsilcilerin sayısı, müşteri memnuniyeti gibi hizmet çalışanlarının ve yöneticilerin nerede olduklarını ve nerede olmak istediklerini görüntülemelerini sağlayan bilgileri analiz edebilir; performans ölçümlerinin takibini yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Daha Yoğun Hizmet Personeli

Pozitif bir çalışma ortamı oluşturmak için çağrı performans ölçümlerinin de ötesine gitmeniz gerekir. Her bir çalışanınız için kariyer hedeflerini, eğitim saatlerini, ödülleri, iş-yaşam dengesini ve görüş toplama ölçütlerini izleyerek, çalışanlarınız ile sürekli bir etkileşim içinde bulunabilir ve onlara daha stressiz bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. Rokh iş zekası veri görselleştirme teknolojisi sunan dashboard çözümleri, personel katılımını artırmanızı, zayiatı ve yeniden eğitim maliyetlerini azaltmanızı ve daha iyi müşteri etkileşimi kurmanızı sağlar.

Devamını Oku
Destek Maliyetlerini Azaltmak

Her bir müşteri ile etkileşimde bulunduğunuz esnada yeni bir şey öğrenirsiniz. Bu öğrendiğiniz her yeni bilginin kaydını tutan ve analiz eden kuruluşlar, diğerlerine nazaran daha güçlü bir üstünlük elde ederler. Örneğin, çağrı merkezi verilerinin analizi, “Müşteriler ne tür problemler için arıyorlar? Bu problemler, müşteriyi elimide tutmamızı, başvuruları ve destek maliyetlerini nasıl etkiler?” gibi sorulara kolaylıkla cevap vermenizi sağlar. Rokh iş zekası hızlı çözümler sunan dashboardları, şirketinizin verilerini incelemenize ve çeşitli görüşleri keşfetmenize yardımcı olan Çevrimiçi Analitik İşleme (OLAP) analizlerini güçlendirmenizi sağlar.

Devamını Oku
Müşteri Sadakati

Yapılan son hücresel müşteri anketlerine göre, tüketiciler bir hizmet ya da ürün satın aldıkları zaman, maliyetten çok hizmetin değeri ya da kalitesini önemsiyorlar. Rokh iş zekası dashboardları sayesinde görselleştirebileceğiniz müşteri anketlerinin analizi, satın alma kalıpları, fiyat & kar analizleri ve çağrı merkezi dataları, düşük maliyet ya da sıfır maliyetli müşteriyi elde tutma girişimleri için fırsatları kollamanıza yardımcı olur. Bu sayede şirketinizin kar kısıtlamasına gitmeden müşterilerinizin ilgisni çekebilir ve sadakatlerini sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Sosyal Medya Aplikasyonları

Sosyal medya, kuruluşların müşterileri ile iletişimlerinde yeni ve heyecan verici yollar keşfetmesini sağlar. Mobil cihazlarla uyumlu Rokh iş zekası dashboardları, bir kamu web sitesinde yer alabilir, Twitter ortamında, blog ve benzeri sosyal medya mecralarında paylaşarak tüm dünyaya iletebilir ve müşteri etkileşiminizi kısa bir sürede artırabilirsiniz. Müşteri odaklı, eski moda telefonlara ve bilgisayar sistemlerine de sosyal medya desteği sağlayan kuruluşlar, Rokh iş zekası esnek dashboard çözümlerinden faydalanarak müşteri hizmet ölçümlerinin takibini uygun bir lokasyondan kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Devamını Oku