DEMO TALEP
KHAN - BUSINESS INTELLIGENCE SOFTWARE
Tr

Veri Yönetimi

Yönetemediğiniz bilgi sizin değildir

Çok fazla farklı kaynaktan gelen (ürün,müşteri,tedarikçi,satış,vb.....) verilerin koordinasyonunu sağlamak ve onları yönetmek çok zordur. Hergün bu şekilde gelen bu verilerin ne olduğunu ve ne işe yaradığınasürekli hakim olmak çok zaman almaktadır. Bir süre sonra bu veriler veri ambarında,veri çöplüğü oluşturabilir. Bu ve buna benzer durumları ortadan kaldırmak ve verileriniz çöp olmadan önce onları kordine etmek,yönetimini, nasıl kullanmanız gerektiğini kontrol altına almak gerekir. Unutmamak gereki ki, yönetemediğiniz bilgi sizin değildir. Yanlış bir verinin şirketi milyonlarca TL zarara uğratabileceğini, eksik veya yanlış bir bilginin çıkılacak kampanyada yanlış müşteri profilleri oluşturmaya neden olabileceğini unutmamak gerekir. İşte bu noktada sizlere verilerinizi doğru ve düzgün yapılandırmanız konusunda destek olmaktan ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Devamını Oku
  • İhtiyaç duyacağınız bir birimde veya şirketinizin tamamında, konusunda uzmanlaşmış profesyonellerce yerinde yapılan analiz ve incelemeler ile iş akışının incelenmesi, görevlerin yapılış şekli ile kullanılan ekipmanların incelenmesi ile çalışanlardan gözlem, mülakat ve anketler ile alınan sonuçların bir araya getirilerek şirketinize özel analiz ve iş zekası çözümlerinin üretilmesinden memnuniyet duyarız.

İş Analizi veözel çözümler

BulutSistemleri

Bulut sistemleri kaynak yönetimi ile sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen ve aynı özelliklerdeki diğer veri barındırma teknolojilerine göre yaklaşık %70 avantajlı yeni nesil bir veri barındırma teknolojisidir.

  • ihtiyacınızdan fazlasına para ödemeyin
  • ihtiyaç duyduğunuzda istediğiniz kadar veri depolayın
  • Kişisel bilgisayarlarınızda ki yükü azaltın
  • istediğiniz veriyi istediğiniz yerden ulaşın.